Výpočet havarijního pojištění – nepovinné pojištění

Výpočet havarijního pojištění (http://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni) Vás bude informovat o výši pojistného, které byste platili, v případě, že se rozhodnete uzavřít tento druh doplňkového pojištění. Havarijní pojištění kryje škody, které neúmyslně způsobíte na vlastním vozidle. Havarijní pojištění patří mezi nepovinná pojištění motorových vozidel. Havarijní pojištění není tedy ze zákona povinné, ale je možné si ho sjednat ještě nad rámec povinného ručení neboli pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, což je přesné znění zákonného pojištění vozidla. Při sjednání havarijního pojištění Vám pojišťovna vyplatí náhradu škody, která vznikne v důsledku neúmyslné dopravní nehody, odcizení vozidla, živelného poškození, vandalismu, nebo případně i neoprávněného užití Vašeho vozidla.

Výpočet havarijního pojištění – kalkulačky ceny

V případě, že jste začali uvažovat o případném dalším připojištění Vašeho motorového vozidla, lze k výpočtu havarijního pojištění využít kalkulačky ceny pojištění. Kalkulačku ceny najdete na patřičných webech - s tématikou pojištění, nebo i na jednotlivých stránkách pojišťoven, které se zabývají pojištěním vozidel. Na českém pojistném trhu působí celá řada pojišťoven s tímto zaměřením, proto si lze porovnat jejich nabídky a na základě toho vybrat tu nejvýhodnější. Kalkulačka ceny přestavuje jakýsi formulář, do kterého se vyplňují potřebné údaje o Vašem vozidle, které se následně vyhodnotí a nabídne Vám výpočet ceny havarijního pojištění u konkrétní pojišťovny.

Výpočet havarijního pojištění – porovnání cen

Výpočet havarijního pojištění není nic jiného než vyhodnocení zadaných údajů a vlastní výpočet ceny pojištění Vašeho vozidla. Na základě porovnání jednotlivých výsledků je možné vybrat následně nejvýhodnější variantu a cenu havarijního pojištění.

srovnávejte havarijní pojištění nejvýhodněji, co je havarijní pojištění ?, havarijní pojištění ještě rychleji

Výpočet havarijního pojištění