Výpočet havarijního pojištění online

Kamion a osobní vozidla na cestě

Chcete uzavřít oboustrannou pojistnou ochranu na své motorové vozidlo a nevíte, kolik by to stálo? To není žádný problém – využijte možnost si online provézt výpočet havarijního pojištění. Pokud již platíte povinné ručení, u některé s pojišťoven – navštivte její webové stránky a spočítejte si cenu za havarijní pojištění. Uzavření havarijní pojistky u stejné pojišťovny má své výhody. Nejenže se pojistná ochrana sloučí, ale pojištění rizik budete mít v rámci jedné pojistné smlouvy a za zvýhodněnou cenu.  Výpočet havarijního pojištění online provedete vcelku rychle. Nemusíte se obávat, samotná kalkulace ceny Vás ještě k ničemu nezavazuje. Dá se provézt anonymně a zcela nezávazně. Po zadání potřebných údajů získáte výpočet havarijního pojištění.

Co získáte s havarijním pojištěním

Každý vlastník motorového vozidla by měl mít oboustrannou pojistnou ochranu, která doplňuje povinné ručení. Výpočet havarijního pojištění Vám nastíní, kolik byste za pojistné pokrytí vlastních škod mohli zaplatit. Havarijní pojištění nabízí většina pojišťoven, které mají své pojistné programy zaměřené na motorová vozidla. Jak již bylo uvedeno, povinné ručení kryje škody, které způsobíte jinému účastníkovi silničního provozu. Havarijní pojištění kryje rizika škod, které si způsobíte na vlastním vozidle. Povinné ručení a havarijní pojištění tvoří základ pojištění každého motorového vozidla. To ale ještě mnohdy nemusí stačit. Pokud chcete mít optimální pojištění možných rizik vyplývajících z provozu vozidla, je vhodné uzavřít ještě některá další užitečná připojištění.

Další připojištění vozidla

Než si provedete výpočet havarijního pojištění a stanovíte konečnou cenu za pojistku Vašeho vozidla, měli byste ještě zvážit některá připojištění, která by mohla být pro Vás prospěšná. Jmenujme některé z nich:

  • úrazové pojištění řidiče a ostatních cestujících
  • odpovědnost za škodu
  • připojištění čelního a ostatních skel vozidla
  • pojištění vybavení vozidla
  • pojištění zavazadel
  • a další…

srovnávejte havarijní pojištění nejvýhodněji, co je havarijní pojištění ?, havarijní pojištění ještě rychleji

Výpočet havarijního pojištění